Auto Finesse Rejuvenate Boya Yenileyici Cila - 500ml
Auto Finesse Rejuvenate Boya Yenileyici Cila - 500ml

Auto Finesse Rejuvenate Boya Yenileyici Cila - 500ml

Fiyat : ₺549,95(KDV Dahil)
:

Auto Finesse® Rejuvenate wax öncesi temizleyici, özel cilalarımızın güzelliğini ve performansını artırmak için özel olarak tasarlanmış sır esaslı bir aşındırıcıdır. Rejuvenate, inatçı kirleri, oksidasyonu ve hafif  Hare İzlerini gidermek için derinlemesine temizleyici solventler, parlatıcı yağlar ve ince azaltıcı aşındırıcılar içerir. Wax uygulamak için mükemmel bir Yüzey Oluşturur.
Rejuvenate, otomobiliniz veya motosikletiniz için çarpıcı bir  finiş oluşturmak için Auto Finesse'nin® Carnauba Waxes ile kullanılmak üzere tasarlandı. Rejuvenate elle, Orbital  veya Rotary Makine ile uygulanabilir.
Büyük bir Wax Hayranıysanız, Auto Finesse® Rejuvenate yeni en iyi arkadaşınız olacak.
 
Uygulama:
El uygulaması: El uygulaması için mikrofiber veya ikili köpük aplikatör pedi kullanmanızı öneririz. Aplikatöre küçük madeni para büyüklüğünde bir damla ürün uygulayın ve kalıntı berraklaşana kadar hafif basınçla boya üzerinde çalışın. Ürünü uygularken küçük, üst üste binen dairesel veya doğrusal hareketler kullanın. En iyi sonuçlar için, kendinizi her seferinde küçük bir alanda çalışmakla sınırlandırın (18 x 18 inç kareden büyük olmamalıdır). Ürün tam olarak çalıştıktan sonra, kalıntıyı hemen bir mikrofiber havlu kullanarak çıkarın. Maksimum parlaklık için veya çok yumuşak boya türleri üzerinde çalışırken, çift köpük aplikatör pedimizin siyah tarafını kullanmanızı öneririz.
Çift Etkili Parlatıcı: Çift Etkili (DA) parlatıcı ile uygulama için, hafif bir köpük cilalama veya parlatma pedi kullanmanızı öneririz. Pedi 2-4 bezelye büyüklüğünde ürün damlasıyla astarlayın ve makinedeki en düşük ayarı kullanarak boyanın küçük bir alanına (18 x 18 inç kareden büyük olmayan) yayın. Daha sonra, kalıntının berraklaşmaya başladığını görene kadar ürünü yavaş, hatta örtüşen geçişler, hafif basınç ve orta-yüksek hız ayarı (4000-5000 OPM) kullanarak çalıştırın. Bu aşamada, başka bir 2-3 bölüm geçişi için hızı bir sonraki en düşük ayara ve son bitirme geçişleri için bir kez daha en düşük ayara düşürün. Kalıntı tamamen kaybolmadan hemen önce mikrofiber bir havlu kullanarak çıkarın. Maksimum parlatma performansı için veya daha sert boya türleri üzerinde çalışırken, biraz daha sert bir köpük parlatma pedi tavsiye ederiz.
Döner Parlatıcı: Döner Parlatıcı ile uygulama için hafif köpüklü cilalama veya parlatma pedi kullanmanızı öneririz. Pedi 2-4 bezelye büyüklüğünde ürün damlasıyla astarlayın ve makinedeki en düşük ayarı kullanarak boyanın küçük bir alanına (18 x 18 inç kareden büyük olmayan) yayın. Daha sonra, tortunun berraklaşmaya başladığını görene kadar hızı maksimum 1200 RPM'ye çıkarın. Bu aşamada, hızı diğer birkaç bölüm geçişi için bir sonraki en düşük ayara ve son bitirme aşaması için bir kez daha en düşük ayara düşürün. Kalıntı tamamen kaybolmadan hemen önce mikrofiber bir havlu kullanarak çıkarın. Maksimum parlatma performansı için veya daha sert boya türleri üzerinde çalışırken, biraz daha sert bir köpük parlatma pedi tavsiye ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR