AngelWax Enigma AIO Hybrid Compound Seramik İçerikli Pasta - 1Lt
AngelWax Enigma AIO Hybrid Compound Seramik İçerikli Pasta - 1Lt

AngelWax Enigma AIO Hybrid Compound Seramik İçerikli Pasta - 1Lt

Marka : AngelWax

 

 

Angelwax ENIGMA AIO, CERAMIC INFUSED "ÜÇÜ BİR ARADA" HYBRID COMPOUND

 

Her türlü boya için uygundur.Bu yoğun yüzey pastası, orta ila ağır çizikleri, hare izlerini, boya kusurlarını, Yüzeydeki kusurları ve 2500 zımpara izlerini düzeltmek ve Gidermek için formüle edilmiştir.

İşlem tamamlandıktan sonra, benzersiz nano seramik İçeriğimiz, 3 aya kadar dayanıklılık ile işlem gören alan üzerinde bir koruma katmanı ve muhteşem bir parlaklık oluşturur.

Tüm Angelwax kreasyonlarında olduğu gibi, Angelwax ENIGMA AIO, aracınız için bir başka mükemmel ürün daha formüle ettiğimizden emin olmak için laboratuvarımızda ve sektördeki en iyi detailing'ciler tarafından titizlikle test edilmiştir.

 

KULLANIM TALİMATLARI: Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Her zaman göze çarpmayan bir alanda test ederek boya yüzeyinin uyumluluğunu ve uygunluğunu kontrol edin.

Angelwax serisinden seçilen makine pasta pedine istenen miktarda pasta uygulayın.

Rotary veya Orbital  bir Polisaj  makinesi kullanarak, makine kapalıyken pastayı panelin etrafına yayın. polisaj makinesini açın ve boya yüzeyinde şeffaf bir film görünene kadar çapraz hareketlerle çalışırken orta basınç uygulayın.Mikrofiber bir bezle kalan cila izlerini giderin. Angelwax ENIGMA AIO elle de uygulanabilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR