Feynlab Tire and Wheel Cleaner - 500ml
Feynlab Tire and Wheel Cleaner - 500ml

Feynlab Tire and Wheel Cleaner Jant ve Lastik Temizleyici- 500ml

Marka : Feynlab

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Feynlab TIRE AND WHEEL CLEANER, akıllı temizleme teknolojisi sayesinde jantlarınızda oluşabilecek ağır yol kiri, balata tozu ve lekelenmeleri yüzeyden sökerek jant ve lastiklerinizi temizler.

FEYNLAB® TIRE AND WHEEL CLEANER, akıllı temizleme teknolojisi sayesinde jantlarınızda oluşabilecek ağır yol kiri, balata tozu ve lekelenmeleri yüzeyden sökerek jant ve lastiklerinizi en iyi şekilde temizler.

FEYNLAB® TIRE AND WHEEL CLEANER, patentli yüzey aktif madde teknolojisi sayesinde araç lastiklerini yıllanmış lastik parlatıcı artıklarından da hızlı ve güvenli şekilde arındırır. Kauçuk gözeneklerin derinlerine dahi nüfuz ederek tüm gömülü kir ve silikon artıklarını söker. Yüzeyi ilk günkü temiz haline geri getirir.

UYGULAMA:

En iyi sonuç için; çevresel kirleticilerden uzak, 10 ͦ C – 30 ͦ C arası sıcaklık kontrollü bir ortamda uygulanmalıdır.

FEYNLAB® TIRE AND WHEEL CLEANER lastiklere alt kısımlardan üst kısımlara doğru püskürtülür. 10 saniye kadar ürünün etki etmesi beklendikten sonra sert bir fırça yardımıyla görünen tüm birikintiler temizlenir, ardından lastikler bol su ile durulanır.
Aynı anda hem lastiklerin hem de jantların temizlenmesi isteniyorsa ürün yine alt bölgelerden üst bölgelere doğru hem jantlara hem lastiklere püskürtülür. Ardından ürün lastiklere sert bir fırça ile, jantlara ise yumuşak bir fırça ile yedirilir. Her iki yüzey de bol su ile durulanır.
Ortam bol su kullanımı için uygun değilse ürün mikrofiber beze püskürtülerek lastiklere sürülür. Bu durumda her sürüşte mikrofiber bezin farklı bölümlerini kullanmak faydalı olacaktır. Bu yöntemde lastikler çok kirli ise işlem tekrar edilebilir. İşlem sonrasında ise yeni, temiz ve ıslak bir havlu bez ile lastikler silinerek durulama işlemi gerçekleştirilir.

UYGULAMA İÇİN ONAYLANAN YÜZEYLER:

FEYNLAB® TIRE AND WHEEL CLEANER sadece onaylanmış yüzeylerde kullanılmalı, onaylanmamış yüzeylerde kullanmaktan kaçınılmalıdır.

Kauçuk lastikler, jant ve kaliperler için uygundur.
Dikkat:

Balata tozlarını jantlardan söken asit ve benzeri ürünlerin yerine kullanılmamalıdır.
Klasik araçlarda rastlanan “saf magnezyum” alaşımındaki jant tipinde kullanılmamalıdır.