Feynlab Pure Wash - 1lt
Feynlab Pure Wash - 1lt

Feynlab Pure Wash Şampuan - 1lt

Marka : Feynlab
Fiyat : ₺146,57  + KDV
KDV Dahil : ₺172,95
:

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Feynlab PURE WASH, araç severler için özel olarak üretilmiş yüksek performanslı araç yıkama ve bakım şampuanıdır. Seramik koruma uygulanmış araçlarda korumayı pekiştirici, ömrünü uzatıcı görevi vardır.

FEYNLAB® PURE WASH, etkin temizleyici özelliğe sahip araç yıkama şampuanıdır. Yüzeyde hiçbir kalıntı bırakmadığından dolayı seramik ve nano kaplamaların öz hazırlık işlemleri için ideal yapıdadır. Köpürme ve kirleri sarma teknolojisi FEYNLAB®’ın “Akıllı Temizleme Teknolojisi”nin mükemmel bir sonucudur. Bu teknolojideki formülasyon, temizlemeyi kolaylaştırmak için mekanik olarak kir partiküllerini sarar ve kimyasal olarak yıkıma uğratır.

FEYNLAB® PURE WASH rutin araç yıkamalarında; seramik, wax ve boya koruma uygulamaları öncesinde/sonrasında kullanılabilir. Tüm araç marka ve modellerinde derin temiz bir yüzey sağlar. Yüzeydeki suyun kayarak toplanmasını ve bu şekilde araç yüzeyinin kolay temizlenebilmesini sağladığı için doğru bir seçimdir. Sıradan oto şampuanlarında olduğu gibi araç yüzeyinde tortu bırakmaz.

FEYNLAB® PURE WASH, seramik kaplama uygulanmış araçlarda yüzeyin ideal su iticilik seviyesine ulaşması için mükemmel destek sağlar. Köpüklü yıkama sistemi veya çift kova sistemleri için kullanılması idealdir.

SEYRELTME ORANI:

- KÖPÜK MAKİNALARINDA: 1 oz (30ml) FEYNLAB® PURE WASH’ı 1 Litre su ile seyreltin.
- STANDART YIKAMALARDA: 1 oz (30ml) FEYNLAB® PURE WASH’ı 8-11 Litre su ile seyreltin.

UYGULAMA:

- Uygulama öncesinde araç yüzeyi su ile toz ve kirden arındırılır.
- İdeal miktarda FEYNLAB® PURE WASH araca; köpük makinası, köpük püskürtme şişesi veya mikrofiber oto yıkama eldiveni yardımıyla uygulanır.
- Araç yüzeyi mikrofiber yıkama eldiveni yardımıyla yukarıdan aşağıya doğru temizlenir.
- 2-3 panelde bir mikrofiber eldiveni yıkanması tavsiye edilir.
- Araç yukarıdan aşağıya doğru tüm PURE WASH köpüklerinden su ile arındırılır.
- Bekletmeden, yüksek su emiciliğe sahip mikrofiber havlu veya basınçlı hava ile araç kurulanır.

UYGULAMA İÇİN ONAYLANAN YÜZEYLER:

Boya, plastik, karbon fiber, karbon seramik, anodize alüminyum, kauçuk gibi araçların dış yüzeylerini kaplayan tüm yüzeyler için kullanılması güvenlidir.