Feynlab PPF & Vinyl Ceramic V2 - 30ml
Feynlab PPF & Vinyl Ceramic V2 - 30ml

Feynlab PPF & Vinyl Ceramic V2 PPF ve Vinil Koruyucu - 30ml

Marka : Feynlab
Fiyat : ₺746,57  + KDV
KDV Dahil : ₺880,95
:

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Feynlab PPF & VINYL CERAMIC V2, boya koruma filmleri ve renk değiştirme folyoları üzerine ilave bir seramik katman olarak geliştirilmiştir. Malzemeyi kireçli su lekelerine karşı korur. Yüzeyi daha parlak bir görünüme kavuşturur. Yüzeye ilave su itici özellik kazandırır.

FEYNLAB® PPF & VINYL CERAMIC V2, poliüretan boya koruma filmlerinin (PPF) ve vinil renk değiştirme folyolarının gözenekli yüzeyleri için özel olarak dizayn edilmiş bir formülasyondur. Film üzerinde oluşması muhtemel kireçli su lekelerine karşı koruma sağlar. Yüksek su itici özelliğiyle yüzeyi daha hidrofobik yapar. Bu sayede PPF’in ve vinil malzemenin daha temiz kalmasını sağlar. Uygulandığı malzemenin parlaklığını artırarak aracın görünümünü maksimum seviyeye çıkartır.

FEYNLAB® PPF & VINYL CERAMIC V2, kendini yenileyebilen boya koruma filmlerinin çalışma prensibine uygun olarak dizayn edilmiştir. Bu sayede bu filmlerin kendini yenileme mekanizmasını aynı performansta çalıştırmasına olanak verir. Yüzeye sağladığı UV koruması sayesinde film yapışkanında sararmaya sebep olabilecek UV ışınlarını bloke eder. Filmin görüntüsünü ve berraklığını uzun yıllar muhafaza edebilmesini sağlar.

Isı kontrollü bir garajda profesyonel uygulama gerektirir. Malzeme üzerinde 1 yıl dayanımı vardır. 

Uygualama sonrası standart yıkamalar için Feynlab® Pure Wash, bakım ürünü olarak ise Feynlab® Detailer önerilir.

ÜRÜNÜN FAYDALARI:

- Malzemeyi kalıcı kireçli su lekelerine karşı korur.
- Aracı maksimum parlaklık seviyesine ulaştırır.
- Malzemeye ultra kaygan bir yüzey kazandırır. Oluşan hidrofobik yüzey sayesinde su taneleri yüzeyden hızlıca kayıp dökülürken yüzeyin kendisini temizlemesini sağlar.
- UV koruması sağlayarak malzemeyi sararmaya karşı korur.
- Uygulanmış yüzeylerde 1 yıl dayanımı vardır.

UYGULAMA İÇİN ONAYLANAN YÜZEYLER:

- Vinil ve vinil kaplı yüzeyler
- Boya koruma filmleri (PPF)

 

Benzer Ürünler