Feynlab Plastic Black - 30ml
Feynlab Plastic Black - 30ml

Feynlab Plastic Black Siyah Plastik Koruyucu - 30ml

Marka : Feynlab

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Feynlab PLASTIC BLACK, devrimsel nitelikte kaplama teknolojisine sahip olup içerdiği siyah pigment ile ileri ölçüde rengini kaybetmiş plastik dış aksamları kalıcı şekilde orijinal siyah rengine geri döndürür.

FEYNLAB® PLASTIC BLACK, devrimsel nitelikte kaplama teknolojisine sahip olup içerdiği siyah pigment ile ileri ölçüde rengini kaybetmiş plastik dış aksamları kalıcı şekilde orijinal siyah rengine geri döndürür.

FEYNLAB® PLASTIC BLACK uygulaması ile birlikte aracınızın plastik aksamları gelecekteki UV kaynaklı ağarmalardan bir yıl süresince korunur ve orijinal görünümlerini korumaya devam eder. 1 şişe ürün 30ml formülasyon içerir.

UYGULAMA ÖNCESİ:

FEYNLAB® PLASTIC BLACK ile birlikte gönderilen 40cc Yüzey Temizleme Sıvısı ve bir adet temiz mikrofiber bez yardımıyla yüzeyi kolayca uygulamaya hazır hale getirebilirsiniz.

Yüzey temizleme sıvısını mikrofiber beze yeterli miktarda dökünüz ve uygulama yapacağınız plastik yüzeyleri bez yardımıyla siliniz.

Böylece yüzeyi kirden ve tozdan arındırmış olacaksınız. Ürünü temiz ve tozsuz bir ortamda uygulamaya dikkat ediniz.

UYGULAMA SONRASI:

Uygulamanın ardından ilk 4 saat içinde yüzeyin su ile temasından kaçınılmalıdır. Kazara gelen su, yüzeyden bir bez ile fazla bastırılmadan dikkatlice uzaklaştırılmalıdır.

Uygulama yapılmış yüzeyler 7 gün boyunca deterjanlardan ve kimyasallardan uzak tutulmalıdır.

KUTU İÇERİĞİ:

- 30ml FEYNLAB® PLASTIC BLACK
- 40cc Yüzey Temizleme Sıvısı
- Uygulama Süngeri
- Mikrofiber Bez
- 2 adet Nitril Eldiven
- Maskeleme Bandı

UYGULAMA YÖNTEMİ VE KONTROL:

Ürünün plastik aksamlar dışına taşma yapmaması için ürün ile birlikte gönderilen maskeleme bandını kullanınız.

Kullanmadan önce ürünü bir dakika boyunca iyice çalkalayın. Ardından az miktarda ürünü kutudan çıkan temiz uygulama süngeri üzerine damlatın. Ürünü plastik yüzeye iyice yedirerek sürün ve ürünün yüzeyde homojen şekilde dağıldığına emin olun.

Ürünün plastik yüzeye işlemesi için gereken süre 5 dakikadır. Bu süre içinde ürün yavaşça yüzeye işleyecek ve uygulandığı hat boyunca çekilerek izler meydana getirecektir, bu normaldir. 5 dakikanın ardından uygulama yaptığınız alanın üzerinden uygulama süngeri ile geçerek yüzeyi son kez düzeyleyin ve izleri yok ederek yüzeyi nihai homojen ve yoğun siyah görünüme kavuşturun.

UYGULAMA İÇİN ONAYLANAN YÜZEYLER:

- Siyah dokulu plastik bölümler
- Siyah plastik tamponlar

Plastik yüzeylerde 1 yıl dayanım süresi vardır. Şişede kalan ürünü muhafaza edip ilerleyen 6 ay içinde aracınıza tekrar uygulayabilirsiniz. Ürün kullanılmadığı zaman kapağının sıkıca kapalı tutulduğuna emin olunuz.