Feynlab Leather Treatment - 120ml
Feynlab Leather Treatment - 120ml

Feynlab Leather Treatment Deri Koruyucu - 120ml

Marka : Feynlab
Fiyat : ₺137,25  + KDV
KDV Dahil : ₺161,95
:

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Feynlab LEATHER TREATMENT deri yüzeylerdeki çatlamaya ve UV’den kaynaklı renk kaybına karşı geliştirilmiştir. Seramik içerikli üstün formülüyle kusursuz deri bakımı sunar.

FEYNLAB® Leather Treatment silika(seramik) bazlı deri bakım sağlayıcısı ve besleyicisidir. Klasik deri bakım ürünleri düşünüldüğünde çok daha gelişkin bir yapıya sahiptir. Yerleşik kiri, yağı ve lekeyi ph dengeli temizleyici etken maddesi ile nazikçe ortadan kaldırabildiği ve ardından seramik içerikli besleyicinin derinin gözeneklerine nüfuz edebildiği, bu şekilde derinin erken yıpranmasını engellediği bir formulasyondur. Seramik içerikli besleyiciler deri döşemede ucuz yağlı silikon artığı oluşturmaksızın ona bakım uygulayarak doğal nem dengesini muhafaza etmesini sağlar. Deri, görünüş ve koku ve dokunma hissi açısından yenilenir, UV kaynaklı bozulmalara, kuruyup çatlamalara ve hafif kirlenmelere karşı korunur.

ÜRÜNÜN FAYDALARI:

FEYNLAB® Leather Treatment sıradan deri besleyicilere göre 6 kat dah fazla dayanım sağlayan mükemmel seramik içerikli koruma özelliğine sahip uygun fiyatlı, besleyicidir. Yağ kalıntısı bırakmadan naturel mat deri görünümü ve saten dokunuş hissini geri verir, yeni araçlardaki deri döşeme kokusunu tekrar kazandırır.

DAYANIKLILIK, GARANTİ & STANDARTLAR:

Araç sahibinin de uygulayabileceği bir ürün olup standart kullanımdaki araçta 6 aylık bir dayanımı söz konusudur. Yoğun kullanımdaki araçlarda uygulamayı 3 ayda bir az miktarda ürünle yenilemek doğru olur. Daha üst düzey dayanım ise FEYNLAB® LEATHER COATING ile mümkündür.

UYGULAMA İÇİN ONAYLANAN YÜZEYLER:

- Deri koltuklar, deri kolçaklar
- Deri torpido ve kapı dekoratif bölümleri
- Diğer tüm deri cüzdan, çanta ve ayakkabılar

FEYNLAB® LEATHER TREATMENT uygulanmış yüzey, ilk 24 saat içinde su ile temastan, ilk 7 gün içinde de deterjan ve diğer kimyasallardan korumalıdır.