Feynlab Interior Cleaner - 500ml
Feynlab Interior Cleaner - 500ml

Feynlab Interior Cleaner İç Genel Temizleyici - 500ml

Marka : Feynlab
Fiyat : ₺116,91  + KDV
KDV Dahil : ₺137,95
:

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Feynlab INTERIOR CLEANER, gelişmiş yüzey teknolojisi sayesinde iç yüzeylerde oluşacak kirlenmeleri en hızlı ve güvenli şekilde uzaklaştırır. Kumaş veya deri yüzeylerde kullanıma uygundur.

FEYNLAB® INTERIOR CLEANER, akıllı aktif madde teknolojisiyle geliştirilmiş, araç iç yüzeylerde kir ve lekelere karşı etkin temizleyici bir üründür. Araç içi temizliğinin ve leke giderme işlemlerinin daha hızlı ve güvenli olmasını sağlar.

Birçok üretici çok maksatlı temizleyici ürünlerinin farklı seyreltme oranlarını hem iç hem dış aksamlar için kullanılmasını önerirken, Feynlab bu işlemler esnasında araçların farklı yüzeylerinin zarar görmesini engellemeye yönelik bir yaklaşım sunar.

Araç içi temizliğinde en önemli sorun, kirleticilerin ağırlıklı olarak organik yapıda olmalarıdır.  Kabin içleri çoğunlukla yoğun ölü deri birikimi ile vücuttan çıkan yağlar tarafından kirlenmektedir. Buna ek olarak halı ve döşemelere kahve, çay ve süt dökülmeleri de kaçınılmaz olarak eklenir. Makyaj ve güneş koruyucu kremlerin oluşturduğu lekeleri de unutmamak gerekir.

FEYNLAB® INTERIOR CLEANER, bu tip organik kirleri kolayca gidermek için formüle edilmiş olup, bu kirleri çözerek bir mikrofiber havlu tarafından basitçe silinip temizlenmesine olanak verir.

Deri, plastik, vinil, alkantara, halı, paspas gibi tüm araç iç aksamı için güvenli olmakla birlikte, toksik madde içermeyen yapısı ile ev içi için de uygundur. Koltukları, mutfak tezgahını, evcil hayvan kirlerini temizlemek için de ideal bir yapıdadır.

UYGULAMA:

En iyi sonuç için; çevresel kirleticilerden uzak, 10 ͦ C – 30 ͦ C arası sıcaklık kontrollü bir ortamda uygulanmalıdır.

Yöntem 1:

Ürün doğrudan lekeli bölgelere püskürtülür.
Yumuşak bir fırça ile ürün yedirilir.
Temiz bir mikrofiber havlu ile bölge silinerek temizlenir.
Dikkat: Ürün püskürtüldükten kısa bir süre sonra silinmeye başlanmalıdır.

Yöntem 2:

Ürün temiz bir mikrofiber beze püskürtülür.
Kirli yüzeyler bu bez ile silinir.
Gerekirse ikinci bir mikrofiber bez ile kalıntılar temizlenir.

UYGULAMA İÇİN ONAYLANAN YÜZEYLER:

- Deri
- Vinil
- Plastik
- Alkantara
- Döşeme
- Halı