Feynlab Detailer - 500ml
Feynlab Detailer - 500ml

Feynlab Detailer Hızlı Cila - 500ml

Marka : Feynlab

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Feynlab DETAILER, araç yüzeyinde yüksek derecede hidrofobiklik ve parlaklık yaratan Feynlab’ın nanoteknoloji kimyası ile üretilmiş benzersiz bir araç bakım ürünüdür.

FEYNLAB® DETAILER, araç severler için Feynlab® Nanoteknolojisi ile üretilmiş kolay uygulamalı, yüksek dayanımlı bakım ürünüdür. İçerdiği su bazlı polimerik temizleme maddeleri ile yüzeyi kirden ve tozdan derinlemesine arındırır. Detailer, yüzeye önemli derecede hidrofobik özellik kazandırır ve bu sayede yüzeyin ‘kendini temizleme’ kapasitesini artırır. Aynı zamanda araç parlaklığını üst seviyeye taşır.

FEYNLAB® DETAILER, araç yüzeyine tek başına doğrudan uygulanabildiği gibi, seramik kaplama uygulanmış araçlardaki mevcut korumanın desteklenmesi ve hidrofobikliğin tazelenmesi için ideal bir bakım ürünüdür. Detailer, aynı zamanda araç yüzeyleri için mükemmel bir su lekesi temizleyicidir. Araç dış yüzeyinde bulunan boya, plastik, vinil, kauçuk gibi tüm yüzeylerde kullanımı uygundur. Onaylanan yüzeylerde 3 ay dayanımı vardır.

UYGULAMA:

- En iyi sonuç için; çevresel kirleticilerden uzak, 10 ͦ C – 30 ͦ C arası sıcaklık kontrollü bir ortamda uygulanmalıdır.
- Araç yüzeyi ilk olarak FEYNLAB® PURE WASH veya benzeri kaliteli bir oto şampuanı ile kir, toz ve her türlü kalıntıdan güzel şekilde arındırılmalıdır.
- Kullanımdan önce şişeyi iyice çalkalayınız.
- FEYNLAB® DETAILER’ı temiz bir mikrofiber beze püskürtünüz. İlk püskürtme için 3 sprey yeterli olacaktır.
- Her bir kesit için, (Bir kapının yarısı veya kaputun çeyrek alanı) mikrofiber bezdeki ürünü 1-2 sprey ile tazeleyiniz.
- Ürünü panellere dengeli şekilde uygulayınız. Kullanılan ürün miktarı istenilen yüzeyi ekstra doygunluk yaratmadan kaplamak için uygun olarak belirlenmelidir.
- Uygulamanın ardından zaman kaybetmeden yüzeyi yeni ve temiz bir mikrofiber bez yardımıyla silip parlatınız.
- Tek seferde uygulamak için tavsiye edilen uygulama alanı, bir kapının yarısı veya kaputun dörtte birine düşen yüzey alanıdır.
- Uygulamanın ardından, uygulama yüzeyinin kenar ve köşe bölgelerinde; araç amblemleri ve yazılarında arta kalan ürün gözden geçirilmeli ve yüzeyden alınmalıdır.

UYGULAMA İÇİN ONAYLANAN YÜZEYLER:

- Tüm boyalı yüzeyler
- Siyah dokulu plastik parçalar
- Farlar ve stop lambaları
- Piano black trim bölümler