Feynlab All Purpose Dressing - 500ml
Feynlab All Purpose Dressing - 500ml

Feynlab All Purpose Dressing Plastik Koruyucu - 500ml

Marka : Feynlab
Fiyat : ₺116,91  + KDV
KDV Dahil : ₺137,95
:

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Feynlab ALL PURPOSE DRESSING sağladığı fabrika çıkışı satenimsi parlaklığın ve koruyuculuğun yanı sıra rengi atmış trim, plastik, vinil, kauçuk ve derilerin tekrar eski görünümlerine kavuşmasını destekler.

FEYNLAB® ALL PURPOSE DRESSING, aracınızın genel plastik bakımını gerçekleştirebileceğiniz kullanımı kolay bir Feynlab® ürünüdür. İç plastik yüzey uygulamalarında konsolunuza ilk günkü parlak ve canlı görünümünü geri kazandırır. Dış plastik yüzeylerde ise uygulandığı bölgeye tutunarak parlak bir görünüm sağlarken aynı zamanda yüzeye hidrofobik özellik kazandırır ve yüzeyin kir tutmasını engeller.

FEYNLAB® ALL PURPOSE DRESSING, sağladığı fabrika çıkışı satenimsi parlaklığın ve koruyuculuğun yanı sıra rengi atmış trim, plastik, vinil, kauçuk ve derilerin tekrar eski görünümlerine kavuşmasını destekler. Su bazlı yapısı ile istenirse farklı yüzeylerde inceltilerek kullanılabilir.

UYGULAMA:

- En iyi sonuç için; çevresel kirleticilerden uzak, 10 ͦ C – 30 ͦ C arası sıcaklık kontrollü bir ortamda uygulanmalıdır. Uygulama için yeterli sayıda mikrofiber bez ve uygulama süngerini hazır bulundurmalıdır.
- Ürün, bir mikrofiber beze veya mikrofiber uygulama süngerine püskürtülerek yüzeye yedirilir.
- Arkasından başka bir mikrofiber bez ile çok bastırmadan parlatılır.
- Daha etkili koruma veya daha fazla parlaklık için istenildiği kadar üst üste uygulanabilir.
- İstenilen parlaklık derecesini ayarlamak amacıyla ürünün seyreltme miktarını saptamak için iç aksam plastiklerin küçük bir kısmına deneme yapılabilir.

FEYNLAB® ALL PURPOSE DRESSING, kullanıma hazır bir ürün olmakla birlikte, parlaklık derecesi azaltılmak istenirse maksimum 1:4 oranında içme suyu ile seyreltilebilir.

UYGULAMA İÇİN ONAYLANAN YÜZEYLER:

- Sert plastik trim parçalar
- Deri
- Vinil
- Lastikler
- Motor bölümü