Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner Araç Yıkama Şampuanı - 1Lt
Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner Araç Yıkama Şampuanı - 1Lt

Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner Araç Yıkama Şampuanı - 1Lt

Marka : Autoglym

Kolay durulanabilir, sürekli koruma, su iticilik, parlaklık için düşük köpüklü derinlemesine temizleyici şampuan.

Araçların özenli ve periyodik olarak yıkanması özellikle kötü havalarda boyanın parlaklığını uzun süre korumasını sağlar. Trafik kir tabakasını giderip aracın genel görünümünü ve parlaklığını korumada büyük ölçüde yardımcı olur. Pas önleyiciler dahil içindeki özel katkı maddeleri ile suya karşı dirençli bir tabaka oluşturur. 1 Lt. Bodywork Shampoo ile aracınızı 50 kez yıkayabilirsiniz.

Auto Express dergisinin "Yılın Şampuanı" ödülünü almıştır.

Seramik Kaplama / Boya Koruma Uygulanmış Araçlar : 

Seramik kaplama, wax, cila veya boya koruma ürünleri uygulanmış araçların yüksek pH lı veya asit/kostik içeren kalitesiz şampuanlar ile yıkanması kısa sürede yüzeyde sorunlara sebep olur. Aracınızın parlaklığının ve su itme performansı'nın uzun süre kalıcı olmasını istiyorsanız sizde Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner'i tercih edin. 

Kullanım Talimatı :

1- İyice çalkaladığınız üründen yıkama kovanıza 2 kapak dökün ve üzerine 10 litre temiz su ilave edin.

2- Su ile ön yıkama yaptığınız, serin ve gölgedeki aracınızın tavanından başlayarak aşağıya doğru Auto HDM doğal Yıkama eldiveni veya temiz yumuşak bir sünger ile okşayacak şekilde ovalayınız.

3- Çözeltinin yüzeyde kurumasına izin vermeyin ve temiz suyla iyice durulayın.

Mümkünse çift kova yöntemi ile yıkama yaparak pedinizi daima temiz tutun. Yıkanıp durulanmış ıslak aracınıza "Rapid Aqua Wax" veya yüksek basınçlı yıkama ekipmanınız varsa "Polar Seal" uygulayarak yüksek kalitede bakım cilası yapmanızı da tavsiye ederiz.

- 1 Lt. Bodywork Shampoo ile aracınızı 50 kez yıkayabilirsiniz.