AngelWax Superior Automotive Shampoo Şampuan - 500ml
AngelWax Superior Automotive Shampoo Şampuan - 500ml

AngelWax Superior Automotive Shampoo Şampuan - 500ml

Marka : AngelWax
Fiyat : ₺249,95(KDV Dahil)
:

 

Angelwax SUPERIOR AUTOMOTIVE SHAMPOO , aracınız için satın alabileceğiniz en saf şampuan ürünü olmak üzere özel olarak formüle edilmiştir.Bu şampuanı olabildiğince saf bir şampuan haline getiren sadece en iyi hammaddeler kullanılarak üretilmesidir.

Piyasada pek çok "şampuan" var, ancak bunlar şampuanlardan ziyade deterjanlara benziyor ve tüm özelliklerini taşıyor. Angelwax SUPERIOR AUTOMOTIVE SHAMPOO, aracınızı güzelce temizlenmiş ve iz bırakmadan bırakacak şekilde tasarlanmış, yoğun, yavaş dökülen, yüksek konsantre bir araç şampuanıdır.

Zengin bir köpük elde etmek için az miktarda Angelwax SUPERIOR AUTOMOTIVE SHAMPOO Kovaniza Ekleyin, süper konsantre Formülü ürünü nihai detaylandırma şampuanı yapar.

Nötr pH değeri 7 olan SUPERIOR AUTOMOTIVE SHAMPOO, tamamen cila korumalı bir üründür.  Cildiniz Dahil Her tür boyalı Yüzeye karşı son derece hassastır! Angelwax SUPERIOR AUTOMOTIVE SHAMPOO, aracınız için bir başka mükemmel ürün daha formüle ettiğimizden emin olmak için laboratuvarımızda ve sektördeki en iyi Detaycılar tarafından titizlikle test edilmiştir.

Uygulama: Bir kovaya iki veya üç küçük kapak şampuanı ekleyin ve zengin bir köpük oluşturacak şekilde suyla doldurun.

Angelwax SUPERIOR AUTOMOTIVE ŞAMPUAN, basınçlı yıkayıcının Foam Lance da uygulanabilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR