AngelWax Fast Foam Yıkama Köpüğü - 1Lt
AngelWax Fast Foam Yıkama Köpüğü - 1Lt

AngelWax Fast Foam Yıkama Köpüğü - 1Lt

Marka : AngelWax
Fiyat : ₺249,95(KDV Dahil)
:

 

 

Angelwax'tan FASTFOAM, 'PROFESSIONAL DETAILING SNOWFOAM'ımızdır ve Birleşik Krallık'ta ve ötesinde vale görevlileri ve detaycılar tarafından kullanılır.Süper konsantre formülasyon, hızlıca işe koyulmadan önce aracı kaplayan ve yüzeyine yapışan köpükten bir örtü oluşturmak için tasarlanmıştır.FASTFOAM, bir Foam Lance veya bir basınçlı yıkayıcının kimyasal şişesi ile kullanıldığında olağanüstü sonuçlar vermek için özel olarak tasarlanmıştır. FASTFOAM  (1:9) seyreltilebilir. Angelwax FASTFOAM, aracınız için mükemmel bir ürün daha formüle ettiğimizden emin olmak için laboratuvarımızda ve sektördeki en iyi Detaycılar tarafından titizlikle test edilmiştir.

Süper konsantre "PROFESYONEL DETAYLI SNOWFOAM" ürünümüz olan FASTFOAM, Auto Express tarafından 2012 için "Snow Foam" ürün unvanı ile ödüllendirildi.

 

 Uygulama: FASTFOAM uygulamadan önce, her zaman gevşek kirleri temizlemek için aracı basınçlı suyla yıkayın.Basınçlı yıkayıcınızda bir Foam Lance veya kimyasal şişe kullanarak, belirtilen seyreltme oranlarını kullanarak bol miktarda FASTFOAM uygulayın ve bir basınçlı suyla çıkarmadan önce köpüğün en az 10 dakika araç üzerinde kalmasını sağlayın.

İpucu: Köpük araçta ne kadar uzun süre kalırsa, kiri parçalamada o kadar etkili olacaktır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR