Powered by:Proticaret
Güncel Kampanyalar : Araç Bakım ve Detaylı Temizlik Ürünleri
Kategoriler
Güncel Kampanyalar- Kampanya 07/03/2017 - 02/04/2017 tarihleri arasında geçerlidir.

- Kampanya kapsamında web sitemizden yapacağınız 150TL ve üzeri alışverişlerinizde "101010" indirim kodunu kullanmanız durumunda sepet toplamınıza %10 iskonto uygulanacaktır.

- Kampanya kapsamında web sitemizden yapacağınız 500TL ve üzeri alışverişlerinizde "151515" indirim kodunu kullanmanız durumunda sepet toplamınıza %15 iskonto uygulanacaktır.

- Kampanya yalnızca web sitemiz üyeleri için geçerlidir. Üyeliksiz yapılan alışverişlerde promosyon ve indirimler geçersiz olacaktır.

- İndirimden faydalanmak için alışveriş sepetinde "İndirim Kodu Ekle" bölümüne "101010" veya "151515" indirim kuponu eklenmelidir. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)

- Farklı kampanyalardan kazanılan hediye çekleri bu kampanya ile birleştirilemez. Sipariş hediye çeklerinin birleştirilmesi ile verilmiş olsa bile onaylanmaz ve iptal edilir.

- Kampanya kapsamında tüm ürünlerde stoklar sınırlıdır. Stoğu tükenen ürünler kampanya dışı kalır.

- Kampanya yalnızca web sitemizden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. SanalPazar.com mağazamız, N11.com mağazamız ve fiziki mağazamız üzerinden verilecek siparişlerde hediye çeki uygulaması yapılmayacaktır.

- Ödemesi web sitemizden tamamlanan siparişler fiziki mağazamızdan teslim alınabilir.

- Detailing Dükkanı kampanya koşullarını değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar.

- Kampanya hakkında detaylı bilgi ve sorularınız için iletişim sayfamızdaki formu kullanabilir, canlı destek sistemimiz üzerinden veya info[at]detailingdukkani.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.