Kategoriler
Ödeme ve Teslimat

Kredi Kartı ile Online Ödeme

Tüm bankaların Visa ve Master Card'ları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz. Web sitemizden yaptığınız alışverişleriniz kredi kartı ektrenizde "Payu TR" olarak görüntülenecektir.Sistemimizde ödeme için kullanacağınız kredi kartının 3D desteğinin bulunması gerekmektedir. 3D Secure desteği bulunmayan kredi kartları ile sistemimizden ödeme yapmanız mümkün değildir. T.İş Bankası Sanal kartlarının 3D Secure desteğinin bulunmadığını özellikle hatırlatmak isteriz...
 

Havale / EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı belirtilen hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.

 

Teslimat

Haftaiçi 15:00'a kadar verilen siparişleri aynı gün içerisinde kargoluyoruz. Cumartesi ve pazar günleri kargo çıkışı yapamıyoruz. Bizden veya kargo şirketinden kaynaklanan bir gecikme olması durumunda sizi muhakkak bilgilendiriyoruz. Tüm gönderilerimizi anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİKargo ve MNG Kargo ile yapıyoruz.

Doğal afet, ağır kış koşulları, terör vb. durumlarda teslimat süresi değişkendir.