Kategoriler
İade ve Garanti Şartları

Garanti Koşulları


Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.Ürün İade Koşulları


Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise iade süreniz 30 gündür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz. 


    -İade edeceğiniz ürünü, size ulaştırılan 2 nüsha faturası ile birlikte ve iade nedeninizi bildiren kısa bir metin ile paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, ARAS Kargo (444 25 52) ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize ulaşması için gerekli olan (151634 193481 30) acente kodumuzu ARAS Kargo şube yetkilisine belirtmeyi unutmayınız. 


    -İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Aras Kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız. 


    -Bölünerek satışa sunulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 


İade bedeli, ürünlerin mağazamıza ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. 


Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır. 


İade Adresi: 19 Mayıs Mh. Sanatoryum Cd. Çevik Sk. 2/B Keçiören / ANKARA